Принц Уилям се обърна към английските национали
Херцогът на Кеймбридж и президент на Футболната асоциация на Англия принц Уилям се обърна към националния отбор на Англия, след загубата от Италия във финала на Евро 2020.
"Сърцето е разбито. Поздравления за италианския отбор за страхотната победа. Англия, вие стигнахте толкова далеч, но за съжаление този път не бе нашият ден. Всички можете да се гордеете със себе си - знам, че това не е всичко", заяви принц Уилям.
Да напомним, че основното време и продълженията на мача завършиха при резултат 1: 1. Играчите на Англия Маркус Рашфорд, Джейдън Санчо и Букайо Сака не успяха да реализират дузпите си. Срещата завърши с победата на италианския отбор. След мача чернокожи английски играчи станаха жертва на расистки злоупотреби в социалните мрежи.
- Юрген Клоп поема националния отбор на Германия
- Пеп Гуардиола поиска 20 милиона евро на година, за да поеме Италия
- Франция ще обяви Зинедин Зидан за нов национален селекционер
- ФИФА иска Китай на Мондиал 2030? Финансовите мотиви зад идеята за 64 отбора
- Президентът на Италианската футболна федерация потвърди преговори с Гуардиола
- Пиърс Морган: Гордея се с Англия, ще спечелим Евро
- Алехандро Домингес иска 64 отбора на Световното първенство през 2030 година
- Хавиер Тебас призова Джани Инфантино да напусне ФИФА след Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]