Меси: Този отбор наистина заслужаваше да спечели
Нападателят на Аржентина Лионел Меси коментира победата във финалния мач за Купата на Америка с бразилския национален отбор (1: 0).
"През годините бяхме близо до спечелването на този трофей и знаех, че в даден момент това ще се случи. Успяхме да вземем Копа Америка в Бразилия срещу бразилския национален отбор. Щастието, което чувствам, е безумно и всеобхватно, защото преди това трябваше да търпя провал и разочарование. Не можеше да измислиш по-добър момент. Този отбор наистина заслужаваше да спечели. Това е невероятно, ние сме щастливи", заяви Меси.
Първоначално турнирът трябваше да се проведе в Аржентина и Колумбия, но беше преместен в Бразилия поради протести в Колумбия и опасна епидемиологична ситуация в Аржентина.
Настоящата титла е първа за Аржентина от 1993 година.
- Араухо се завръща след Коледа
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- Барселона проявява интерес към защитник на Астън Вила
- Валверде отрече да е получавал доклади, свързани с делото Негрейра
- Барса победи храбрия отбор на Гуадалахара
- Барса проведе предварителни разговори с играч на Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]