Президентът на френския футбол се извини на българската делегация
Президентът на Френската футболна федерация Ноел льо Грае изпрати официално писмо до българския си колега Борислав Михайлов по повод причинените неудобства при настаняването на националния ни отбор преди днешната контрола срещу световните шампиони на "Стад дьо Франс".
"Уважаеми г-н президент, от името на ФФФ Ви поднасям искрените си извинения за създалата се ситуация с българската делегация в Париж. Радвам се, че бързата реакция на двете страни решиха казуса и от все сърце благодаря за разбирането Ви. Надявам се тези проблеми да не попречат на футболния празник, който всички очакваме двата отбора да предложат на публиката тази вечер", се казва в обръщението.
От своя страна селекционерът на Франция Дидие Дешан също изказа извинения на Ясен Петров преди официалната тренировка на "лъвовете" на "Стад дьо Франс" вчера и пожела успех на българския треньор и водения от него тим занапред.
- ФИФА намали бюджета на Мондиал 2026 с над $100 млн,
- Инфантино: Иран може да играе на Мондиал 2026
- Иран обяви, че няма да участва на Мондиал 2026
- Една от иранските футболистки е решила да се върне в Иран
- Кайл Уокър обяви край на кариерата си в националния отбор на Англия
- Буфон: Италия е уверена преди плейофа, но ще подам оставка при провал
- Мароко смени селекционера преди Мондиал 2026: Мохамед Уахти поема националния отбор
- Матераци разкри какво е казал Зидан секунди преди скандалния удар с глава на Мондиал 2006