Макрон коментира повиквателната към Бензема
Френският президент Еманюел Макрон коментира попадането на нападателя на Реал Мадрид Карим Бензема в заявкта на националния отбор за Евро 2020.
"Напълно се доверявам на Дидие Дешан. Мисля, че той направи правилния избор. Франция има най-добрия отбор. Необходимо е да има "химия" между играчите", заяви Макрон.
По-рано стана известно, че Бензема ще бъде изправен пред съда по делото за изнудване на полузащитника на Олимпиакос Матийо Валбуена с видео с интимно съдържание. Бензема и Валбуена бяха отстранени от френския национален отбор преди Европейското първенство през 2016 година. Оттогава Бензема никога не бе канен в националния отбор.
- Камавинга разкри изненадващите „подаръци“ от Арбелоа
- Съблекалнята на женския отбор на Барса все още не е готова за мача с Реал Мадрид
- Реал Мадрид връща трима футболисти през лятото
- Почетино отрече преговори с Тотнъм и Реал Мадрид
- Реал Мадрид следи нападател на Ливърпул след силен сезон
- Тухел няма да рискува Белингам срещу Япония
- Александър-Арнолд спрян от полицията след среща с фенове в Мадрид
- Енцо Фернандес намекна за Реал: Бих искал да живея в Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]