Линдельоф напусна лагер-сбора на националния отбор на Швеция
Помощник-треньорът на Швеция Петер Ветергрен заяви, че защитникът на Манчестър Юнайтед Виктор Линдельоф е напуснал отбора "по лични причини“. Според специалиста, 26-годишният футболист няма да участва в приятелския мач с естонския отбор, който ще се проведе утре, 31 март, съобщава Goal.
Преди това Линделоф игра в два квалификационни мача за Мондиал 2022 с Грузия (1: 0) и Косово (3: 0). Швеция заема първо място в група В.
Линделоф премина в Манчестър Юнайтед през лятото на 2017 г. от Бенфика Лисабон за € 35 млн.
- Ман Юнайтед се интересува от лидер на Интер
- Линекер: Майно можеше да съди Аморим
- Играчите на Ман Юнайтед са възмутени от коментарите на Сър Джим
- Тиаго и Карик - номер едно във ВЛ за януари
- Ман Юнайтед се дистанцира от коментарите на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Правителствата трябва да управляват миграцията
- ФА започна разследване на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Обединеното кралство наистина е колонизирано от имигранти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]