Великобритания е готова да приеме цялото Евро 2020
Великобритания ще предложи на УЕФА да бъде домакин на Eвропейско първенство по футбол, съобщава Sunday Times.
Според източника, министерството е разработило план да върне феновете на стадионите до края на май. Страната уверява, че това ще бъде възможно много по-рано, отколкото в повечето европейски страни. На стадион "Уембли" е планирано да се състоят полуфиналите на турнира и финала на 11 юли, но правителствени източници заявиха, че ще се съгласят, ако бъдат помолени да бъдат домакини на повече мачове.
Евро 2020 бе отложено за 2021 година поради пандемията от коронавируса. Европейското първенство трябва да се проведе в 12 града - Лондон, Мюнхен, Баку, Рим, Букурещ, Санкт Петербург, Копенхаген, Амстердам, Билбао, Глазгоу, Будапеща и Дъблин.
- Тухел: Предстоят „страшни“ седмици за Англия заради контузиите преди Мондиала
- Треньорът на Босна и Херцеговина коментира победата
- Ясен е пълният състав на участниците на Мондиал 2026
- Ирак се завърна на Мондиал след драматична победа над Боливия
- Мексико и Белгия не излъчиха победител в контрола
- Португалия победи САЩ с 2:0 в контрола
- Аржентина разгроми Замбия с 5:0 в контрола
- Бразилия победи Хърватия с 3:1 в контрола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]