Льов остава начело на Бундестима
Йоахим Льов ще продължи да работи като старши -треньор на германския национален отбор, съобщава официалният уебсайт на Германския футболен съюз (DFB).
Днес, 30 ноември, Льов се срещна с ръководството на Организацията, за да обсъди текущата ситуация в отбора, поражението в мача на Лигата на нациите от испанския национален отбор (0: 6) и бъдещето си. 60-годишният треньор на германския национален отбор сподели своите идеи и бъдещи планове.
"По пътя към Европейското първенство бяха постигнати всички важни спортни цели. Съответно Йоахим Льов продължава да се ползва с доверието на Германския футболен съюз. Убедени сме, че Льов и неговият треньорски щаб ще осигурят успешни резултати на германския национален отбор, въпреки трудната ситуация", се казва в изявление на Съюза.
- Бонучи: Италия се нуждае от рестарт, Гуардиола е идеалният вариант
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]