Скалони: Хубаво е, че Меси остана в Барселона
Старши -треньорът на националния отбор на Аржентина Лионел Скалони изрази мнението си за сагата с напускането на нападателя Лионел Меси от Барселона.
"Говорих с Лео, когато всичко бе решено и видях, че той е спокоен. Той е щастлив, че е в националния отбор. Сега се чувства добре в клуба си.
Всичко, което искахме от разстояние, бе разрешаване на ситуацията, той да играе и да бъде във форма.
За нас е добре, че той остана, защото веднага успя да играе за отбора. Той познава клуба, но по отношение на решенията не се намесваме в това, не влизаме в територията на играча", заяви Скалони.
- Барселона постепенно връща ключови играчи преди дербито с Атлетико
- Ал-Кадисия следи Дани Олмо
- Пике говори за шансовете си президент на Барса
- Съблекалнята на женския отбор на Барса все още не е готова за мача с Реал Мадрид
- Де ла Фуенте: Ямал тепърва ще показва най-доброто от себе си
- Барселона търси начин да задържи Кансело без трансферна сума
- Кукурея: Завръщане в Барселона? Трудно е да се откаже
- Бернардо Силва все по-близо до Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]