Венгер желае да оглави националния на Нидерландия
Бившият мениджър на Арсенал Арсен Венгер изрази желание да ръководи националния отбор на Холандия.
Според нидерландски източници, Кралската футболна федерация на Нидерландия е готова да разгледа кандидатурата на френския специалист. Нещо повече, ръководителите на местния футбол ще са доволни, ако Венгер поеме "оранжевите", защото това положително ще се отрази на имиджа на тима.
Нека припомним, че настоящият старши-треньор на нидерландския национален отбор Роналд Куман е основният претендент за поста наставник на Барселона. Каталунският клуб обяви за уволнението на Кике Сетиен, а името на новия старши- треньор на тима ще бъде обявено скоро.
- Треньорът на Босна и Херцеговина коментира победата
- Ясен е пълният състав на участниците на Мондиал 2026
- Ирак се завърна на Мондиал след драматична победа над Боливия
- Мексико и Белгия не излъчиха победител в контрола
- Португалия победи САЩ с 2:0 в контрола
- Аржентина разгроми Замбия с 5:0 в контрола
- Бразилия победи Хърватия с 3:1 в контрола
- ДР Конго се класира за Мондиал 2026 след победа над Ямайка в продълженията
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]