Мартинес иска европейска титла
Старши-треньорът на националния отбор на Белгия Роберто Мартинес заяви, че възнамерява да остане наставник на тима и след Европейското първенство през 2020 година.
Журналистите попитаха 46-годишния испанец, който бе гост на френска програма, дали ще остане при "червените дяволи" след Европейското първенство.
"Ние поставихме високо летвата през 2018 г. на Световното първенство и трябва да продължим в същото отношение. Дали основната цел е да спечелиме този европейски турнир? Във всеки случай ще се опитаме да направим това с отбора", цитира Telefoot думите на Мартинес.
Испански експерт също беше попитан дали е обект на интерес от Арсенал, тъй като клубът търсеше нов мениджър през декември след уволнението на Унай Емери. В отговор бившият наставник на Евертън намекна, че се е отказал от шанса да ръководи тима от "Емирейтс".
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]