Треньорът на Косово обясни как може да бъде спрян Стърлинг
Старши-треньорът на националния отбор на Косово Бернар Шаланд сподели мнението си за нападателя на Манчестър Сити Рахим Стерлинг преди мача от квалификациите за Европейското първенство през 2020 г. с националния отбор на Англия.
"Завръщането на Стърлинг в английския национален отбор не е много добра новина за нас. Когато Рахим играе, той е един от най-добрите в света на своята позиция. Имахме проблеми с него при първата ни среща с Англия. Второ, мисля че Стърлинг ще се опита добре да се представи в този мач. Ще се опитаме да действаме като екип, защото индивидуално няма как да го спрем. Как да спрем Стърлинг? Може да му счупим крака. Това обаче не е нашият стил", заяви Шаланд.
Мачът Косово - Англия ще се проведе днес, 17 ноември, на стадион "Фадил Вокри" в Прищина.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]