Дешан: Лорис няма да се върне до края на годината
Старши-треньорът на националния отбор на Франция Дидие Дешан разказа за условията за възстановяването на вратаря на Тотнъм Уго Льорис. Припомняме, че френският вратар получи сериозна контузия на ръката в мача от 8-ия кръг на английската Висша лига с Брайтън.
"Трудно е да се каже с точност колко време ще се възстанови Уго. Известно е, че той няма да ни помогне нито в този, нито в следващия кръг от квалификациите за Евро 2020. Най-вероятно Лорис няма да се върне на терена през 2019 година", заяви Дешан.
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]