Толисо: Франция трябва да побеждава без Погба, Мбапе и Канте
Полузащитникът на Байерн Мюнхен и националния отбор на Франция Корентин Толисо отбеляза, че националният отбор трябва да бъде успешен дори без Пол Погба, Килиан Мбапе и Н'Голо Канте.
"Погба, Мбапе и Канте са важни играчи за националния отбор. С нетърпение очакваме тяхното завръщане, но независимо дали присъстват в отбора или не, ние трябва да побеждаваме. Мисля, че със или без тях трябва да постигаме победи", заяви Толисо.
- Бонучи: Италия се нуждае от рестарт, Гуардиола е идеалният вариант
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]