Йозил може да играе срещу Казахстан
Мениджърът на националния отбор на Германия Оливер Бирхоф заяви, че полузащитника Месут Йозил може да играе в днешния мач от квалификациите за Евро 2012 срещу Казахстан. Както е известно, футболистът на Реал Мадрид получи травма в глезена на 8 октомври при победата с 3:0 над Турция.
„Йозил проведе пълноценно тренировката, но все още усеща малко болка. Днес Льов ще вземе окончателно решение за него", цитира Bild Бирхоф.
Мачът между Казахстан и Германия е тази вечер. След третия кръг в групата, в която начело е отбора на Йоахим Льов, който има три победи. Йозил направи своя дебют за бундестима през 2009 година и има 17 изиграни мача, в които е отбелязал 2 гола.
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
- Винисиус влезе в елитна компания с историческо постижение за Бразилия
- Винисиус: Знаех, че отново ще блестя с екипа на Бразилия
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Парагвай с жалба до ФИФА срещу Белингам заради спорен инцидент на Мондиал 2026
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]