Дани Алвеш: Тите заслужи титлата
Капитанът на националния отбор на Бразилия Дани Алвес, който бе признат за най-добър играч на Копа Америка 2019, сподели своите емоции от спечелването на турнира.
"Съединението с Маракана винаги е специално. Това е нашият дом, бяхме решени да играем тук, но трябваше да вървим стъпка по стъпка. Искам да благодаря на феновете. Това е нещо специално, когато правим нещо заедно. Искахме те да се радват и да празнуват титлата. Успяхме да им направим голям подарък.
Поздравления за нашия щаб. Те работят усилено, достойни са и заслужават всичко това. Капитанът на нашата лодка е Тите, а не аз. Той не е футболист", заяви Алвеш.
- Карло Анчелоти отказал да поеме националния отбор на Италия
- Гилермо Очоа отказа да влезе в щаба на Рафаел Маркес
- Юрген Клоп официално поема националния отбор на Германия
- Юрген Клоп поема националния отбор на Германия
- Пеп Гуардиола поиска 20 милиона евро на година, за да поеме Италия
- Франция ще обяви Зинедин Зидан за нов национален селекционер
- ФИФА иска Китай на Мондиал 2030? Финансовите мотиви зад идеята за 64 отбора
- Президентът на Италианската футболна федерация потвърди преговори с Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]