Скалони отново е недоволен от терена
Старши-треньорът на националния отбор на Аржентина Лионел Скалони за пореден път се оплака от качеството на терените на стадионите, приемащи мачовете от Копа Америка 2019. Този път недоволството на специалиста бе насочено към стадион "Арена до Гремио", където Аржентина победи Катар с резултат 2: 0.
"Отново ще повдигна темата за терена. Вече бях критикуван, обвинявайки ме в търсене на извинение, но на такъв терен наистина е невъзможно да се играе футбол. Въпреки това ние играхме добре, имахме добро второ полувреме, атакувахме. Разбира се, има място за растеж във всички компоненти. Наскоро се срещнахме с Венецуела и бяхме разочаровани от резултата. Те имат интересен тим, който направи равен с Бразилия. Това е обигран отбор и труден опонент", заяви Скалони.
- Буфон: Италия е уверена преди плейофа, но ще подам оставка при провал
- Мароко смени селекционера преди Мондиал 2026: Мохамед Уахти поема националния отбор
- Матераци разкри какво е казал Зидан секунди преди скандалния удар с глава на Мондиал 2006
- Завръщане в „Скуадра адзура“? Киеза и Верати попадат в плановете на Гатузо
- ФИФА разреши реклами по време на почивките за вода на Мондиал 2026
- Финалисима в неизвестност: преговорите между УЕФА и КОНМЕБОЛ блокираха
- Рани Хедира смени футболната си принадлежност
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]