Кепа към Де Хеа: Ще играе този, който е по-добър
Испанският вратар Кепа Арисабалага след победа над Швеция с 3:0 сподели мислите си за конкуренцията с Давид Де Хеа.
"Дълго време сме били заобиколени от тези спорове, но трябва да играем. Щастлив съм да играя, да помагам на отбора и да завърша сезона по най-добрия възможен начин.
Ще продължа да работя и да покажа най-добрата игра в клуба, за да спечеля доверието на треньора.
На вратата ще бъде този, която играе най-добре. Разбирам, че Давид е разстроен, ние всички тренираме, за да излезем на терена, но това е решение на треньора и трябва да има правилна реакция", заяви Кепа.
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]