Меноти: Меси е щастлив да играе за Аржентина
Бившият старши- треньор на националния отбор на Аржентина Сезар Луис Меноти сподели мнението си за желанието на нападателя на Барселона Лионел Меси да играе за националния отбор.
"Сигурен съм, че Меси е щастлив да играе за националния отбор на Аржентина. Ако не бе така, нямаше да му струва нищо да каже, че има възпален палец. Но ако той е тук, значи това му харесва.
Не мисля, че има поне един човек, който би искал да побеждава повече от Меси с националния отбор на Аржентина. Но съм сигурен, че ако попитате Меси за шансовете му да стане шампион с Аржентина или да спечели отново Шампионската лига, той ще назове второто", заяви Меноти.
Меси има 50 гола в 49 срещи от текущия сезон. Той вкара 602 гола на клубно ниво.
- Барселона измъкна 1:1 срещу Нюкасъл с гол от дузпа в добавеното време
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Лапорта отвърна на Шави: Меси сам избра да отиде в Маями
- Флик предупреди: Нюкасъл е опасен – Висшата лига е най-силната в света
- Нюкасъл – Барселона: Исторически осминафинал за „свраките“
- Джузепе Роси обясни как Нюкасъл може да победи Барса
- Лапорта избухна срещу Шави в първия дебат: Същите играчи сега печелят с Флик
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]