Льов: Боатенг, Мюлер и Хумелс повече няма да играят за Германия
Старши- треньорът на германския национален отбор Йоахим призна, че е информирал Жером Боатенг, Томас Мюлер и Матс Хумелс за решението си да не ги призовава в националния отбор.
"2019 е времето на новия старт за германския национален отбор. Искаме драматична промяна в тима. Искаме да продължим с това, което започнахме да правим миналата година, когато Жером Боатенг, Матс Хумелс и Томас Мюлер не попаднаха в националния отбор. Планирам повече да не каня тези играчи в националния отбор. За мен бе важно да обясня на играчите на Байерн тяхното решение и планове за реформиране на екипа. Казах им за това в понеделник по време на лична среща в Мюнхен. Време е да определим курса на германския национален отбор за бъдещето. Искаме да дадем на екипа ново лице и съм сигурен, че това е правилната стъпка", заяви Льов. .
Напомняме, че Жером Боатенг, Томас Мюлер и Матс Хумелс са световни шампиони от 2014 година.
- Байерн разгроми Аталанта с 6:1 в Бергамо и почти реши сблъсъка
- Компани предупреди Байерн: Срещу нас стои много силна Аталанта
- Паладино очаква „магическа“ вечер срещу Байерн: Не искаме да си поставяме граници
- Байерн готви златен договор за Кейн – рекордна заплата и покоряване на легендарно постижение
- Аталанта ще търси сензация срещу Байерн
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Байерн разби Гладбах: Мусиала блесна, но контузия притесни феновете
- Байерн приема Борусия Мьонхенгладбах в нова крачка към титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]