Класическа Германия се справи с Русия за едно полувреме

F.

Германия разби с 3:0 Русия в контролна среща, играна на "Ред Бул Арена" в Лайпциг. При това домакините не си дадоха много зор. Бундестимът натисна още от самото начало и един от най-дейните беше Лерой Сане. Именно той откри резултата в осмата минута, като преди това чудесна работа свършиха Джошуа Кимих и авторът на асистенцията Серж Гнабри.

В 25-ата минута германците стигнаха до втори гол след изпълнение на корнер. Антонио Рюдигер продължи топката за Никлас Зюле, който я насочи във вратата за 2:0.

В 40-ата минута Серж Гнабри получи отличен извеждащ пас от Кай Хаверц и бе точен за 3:0. През втората част "Сборная" можеше да стигне до почетен гол, но Йонов пропусна отлична възможност да се разпише. Така до нов гол не се стигна.