Погба и Марсиал се връщат в Юнайтед с травми
Нападателят на Манчестър Юнайтед Антони Марсиал бе принуден да се откаже от повиквателна за националния отбор на Франция и да последва Пол Погба в това отношение.
Напомняме, че Погба неочаквано пропусна дербито на Манчестър в неделя. По-късно стана ясно, че лидерът на Юнайтед е получил травма в мача с Ювентус от Шампионска лига и поради тази причина не можа да помогне на своите.
Моуриньо също така потвърди, че Пол не може да откликне на повиквателната на националния отбор. Въпреки това, полузащитникът бе принуден да пътува до родината си, където да докаже своята травма.
Заедно с Погба се отправи и Марсиал, който игра 90 минути в градското дерби и даже вкара гол от дузпа. Антони също се оплака от здравословни проблеми и бе пуснат да се прибере у дома.
Според сайта на националния отбор на Франция Погба е с травма на бедрото, а Марсиал е с травма на прасеца. На мястото на двамата са извикани Муса Сисоко от Тотнъм и Александър Лаказет от Арсенал.
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
- Защо на „Олд Трафорд“ казват „не“ на трансфери за над 100 милиона паунда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]