Дешан е изненадан от критиките на Кошчелни
Старши-треньорът на националния отбор на Франция Дидие Дешан е изненадан от критиките по свой адрес, които защитникът на Арсенал Лоран Кошчелни отправи по-рано през седмицата. Напомняме, че 33-годишният футболист обяви за край на международната си кариера, а в интервю за LÉquipe Лоран нападна Дешан, обвинявайки го, че не го е подкрепил след сериозната травма в края на миналия сезон.
"Разбирам разочарованието на Лоран, но думите му ме изненадаха. Всички го подкрепихме, лично аз му звънях след травмата, разговарях с познат хирург. Освен това го поканихме на лагер преди Световното.
Даже го помолих да дойде за финала, възползвайки се от президентския самолет. за нас бе много важно той да присъства на мача. Когато имаше рожден ден аз му се обадих и говорихме за нещата при него. Може би съм можел да направя повече за него, но със сигурност не сме го пренебрегнали", заяви Дешан.
- Гьокереш – голмайсторът, на когото Артета ще разчита до края
- Тухел защити Сака и Райс: Няма да рискувам ключовите си играчи
- Тухел успокои: Травмата на Мадуеке не е сериозна
- РБ Лайпциг следи Мартинели – възможен заместник на Диоманде
- Още един проблем за Арсенал: Субименди се прибира заради коляното
- Поредни проблеми за Арсенал: Инкапие се връща преждевременно
- Тухел притеснен за контузията на Мадуеке
- Нико Пас избира Реал Мадрид въпреки интереса от Англия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]