Табарес остава начело на Уругвай до 2022 година
Старши-треньорът на националния отбор на Уругвай Оскар Тбарес ще продължи да заема този пост, след като Футболната федерация на страната обяви за удължаване на контракта със специалиста до 2022 година.
71-годишният Табарес работи с националния отбор на Уругвай от 2006 година. Под негово ръководство тимът спечели Копа Америка 2011, а също така участва на финалите на три Световни първенства - 2010, 2014 и 2018.
- Египет и гол на Салах детронираха шампиона (видео)
- Нигерия победи изморен Алжир и е на полуфинал (видео)
- Нигерийски национал обеща да изплати бонусите на играчите
- Сенегал се класира за полуфиналите на Купата на африканските нации
- Мароко се справи с Камерун
- Лукман: Осимен е мой брат
- ФИФА подготвя революция в системата за засадата
- Кот д'Ивоар се класира за 1/4-финалите на Купата на африканските нации
668
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]