Палермо: Меси не е способен да бъде лидер
Най-възрастният играч от националния отбор на Аржентина по време на Световното първенство по футбол в ЮАР Мартин Палермо, изрази мнение, че Лионел Меси не е способен да бъде лидер на отбора в трудните моменти, така както навремето беше Диего Марадона, съобщава АР.
„Меси няма този талант да поведе отбора в трудните моменти. Той не може да бъде лидер и в това няма нищо удивително. Марадона израсна по улиците на Буенос Айрес, докато Лионел пък се разви като футболист в академията на Барселона. Когато от малък не си поставен в трудни условия и всичко около теб е било подредено, няма как да бъдеш лидер", заяви Палермо.
Futbol TV напомня, че 36 годишния Палермо игра на Мондиал 2010 само 11 минути в които отбеляза един гол, докато 23 годишния Меси игра и в петте срещи на Аржентина без да бъде заменен, но така и не успя да вкара гол.
- Джорджо Киелини е фаворит да замени Паоло Малдини в националния отбор на Италия
- Легенда на Милан разкритикува Пирло заради връзките му с руска букмейкърска компания
- Андреа Пирло разкритикува италианските власти след провалените преговори за националния отбор
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Роберто Манчини разочарован, че не получи нов шанс начело на Италия
- Юрген Клоп: Искаме да създадем отбор, с който Германия да се гордее
- CAS ще разгледа спора за победителя в Купата на африканските нации 2025
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]