Льов: Харесва ми Лигата на нациите
Старши-треньорът на националния отбор на Германия Йоахим Льов коментира победата над Перу с 2:1 в приятелски мач, а освен това изрази подкрепата си за новия турнир на УЕФА Лигата на нациите.
"Радвам се, че победихме. Чувствахме, че отборът иска да победи, той се бореше до последно. Малко ни провървя при втория гол, но и не успяхме да реализираме много положения, това направи мача по-труден. По-конкретно Марко Ройс имаше две добри възможности да вкара, той обикновено вкарва такива положения. Перуанците при своя гол използваха наша открита зона, ние все още нямаме правилен баланс.
Харесва ми Лигата на нациите, защото там има съперници на високо ниво, които са ни нужни. В бъдеще трябва да изберем правилните играчи, защото в последно време имаме проблеми с владенето на топката", заяви Льов.
- Бонучи: Италия се нуждае от рестарт, Гуардиола е идеалният вариант
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]