Кроос: Месут допускаше повече глупости, отколкото носеше ползи за националния
Полузащитникът на Реал Мадрид и националния отбор на Германия Тони Кроос коментира решението на Месут Йозил да завърши международната си кариера.
"Йозил заслужено заемаше своето място в националния отбор на Германия./ Много години съм играл с Месут и знам, че това е добро момче. Не е правилно по какъв начин завърши международната си кариера. За съжаление, съотношението на успешните и неуспешни действия говори само по себе си. В последно врем Йозил допускаше повече глупости, отколкото носеше ползи. Мисля, че той самият прекрасно знае, че вътре в националния отбор и в Немския футболен съюз няма расизъм", заяви Кроос.
Напомняме, че преди финалите на Мондиал 2018 Йозил се снима с президента на Турция Реджеп Ердоган. Именно снимката с диктатора предизвика критиките на немската общественост към футболиста, който бе принуден да прекрати международната си кариера след Световното в Русия.
Йозил игра за националния отбор на Германия от 2009 година. За това време той проведе 92 мача, в които вкара 23 гола.
- Бейл разкри защо е избрал Реал Мадрид вместо Ман Юнайтед
- Арбелоа преди Селта: За нас миналото не съществува
- Белингам потърси лекари в Лондон: ново напрежение около медицинския щаб на Реал
- Наказание за Мастантуоно: Реал губи трима играчи преди мача със Селта
- Реал започва вътрешно разследване след тежката контузия на Родриго
- Мбапе вече има шофьорска книжка
- Артуро Видал: Измислиха VAR, за да не може Реал Мадрид да краде
- Арбелоа, това вече не е Реал Мадрид!
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]