О'Шей обяви за край на международната си кариера
Защитникът на Съндърланд Джон О'Шей обяви, че слага край на кариерата си в националния отбор на Ирландия. Последният мач на 37-годишния футболист с фланелката на "зелените" ще бъде на 2 юни в Дъблин срещу САЩ.
"Реших да сложа край на кариерата си в националния отбор. Сега е най-точното време да благодаря на всички и да оставя другите да водят тима напред. За мен беше невероятна чест да нося екипа на националния отбор", каза защитникът.
О'Шей има 117 мача за Ирландия след като направи своя дебют през 2001 година в мача с Хърватия.
- Буфон: Италия е уверена преди плейофа, но ще подам оставка при провал
- Мароко смени селекционера преди Мондиал 2026: Мохамед Уахти поема националния отбор
- Матераци разкри какво е казал Зидан секунди преди скандалния удар с глава на Мондиал 2006
- Завръщане в „Скуадра адзура“? Киеза и Верати попадат в плановете на Гатузо
- ФИФА разреши реклами по време на почивките за вода на Мондиал 2026
- Финалисима в неизвестност: преговорите между УЕФА и КОНМЕБОЛ блокираха
- Рани Хедира смени футболната си принадлежност
- Анчелоти подкрепи Родриго след тежката контузия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]