Гигс забрани на Бейл да играе голф
Старши-треньорът на националния отбор на Уелс Райън Гигс въведе редица забрани за играчите от своя тим, съобщава The Times. Според изданието, едно от правилата на легендата на Манчестър Юнайтед е забраната да се играе голф. Това ограничение на първо място се отнася до нападателя Гарет Бейл, който е голям почитател на този вид спорт и дори има специална площадка до своя дом.
Освен това Гигс е посъветвал нападателя да се откаже от скъпите спортни автомобили и да използва Range Rover.
Наставникът на "драконите" се аргументирал с това, че навремето лично е управлявал спортни автомобили и в последствие е имал проблеми с подколянното сухожилие заради педалите на автомобилите.
- Франция ще обяви Зинедин Зидан за нов национален селекционер
- ФИФА иска Китай на Мондиал 2030? Финансовите мотиви зад идеята за 64 отбора
- Президентът на Италианската футболна федерация потвърди преговори с Гуардиола
- Пиърс Морган: Гордея се с Англия, ще спечелим Евро
- Алехандро Домингес иска 64 отбора на Световното първенство през 2030 година
- Хавиер Тебас призова Джани Инфантино да напусне ФИФА след Мондиал 2026
- Страната на полузащитниците: Как Испания завладя света
- Хавиер Милей: Не съм се обидил на Меси, никой не отрича проблемите в Аржентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]