Кедира с травма, може да не играе с Реал Мадрид
Полузащитникът на Ювентус Сами Кедира получи травма по време на приятелския мач между Германия Испания, който завърши при резултат 1:1. Това стана след след сблъсък с Тиаго Алкантара. Играчът на "бианконерите" ще се подложи на медицински прегледи, но е много голяма вероятността да пропусне първата среща от 1/4-финалите на шампионска лига с Реал Мадрид на 3 април в Торино.
Напомняме, че сблъсъкът ще пропуснат също така Миралем Пянич и Меди Бенатиа, които изтърпяват наказание. Федерико Бернардески и Хуан Куадрадо пък се възстановяват от травми и със сигурност няма да игарят.
- Ювентус ще се справи с изтощен Наполи
- Ювентус се интересува от защитник на Севиля
- Спалети: Труден мач
- Ювентус не сбърка срещу Бенфика
- Палас иска 35 млн. за Матета
- Ювентус ще излъже Бенфика
- Матета поиска в Ювентус
- Ювентус загуби делото срещу Роналдо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]