Анчелоти ще решава за националния на Италия през юни
Италианският треньор Карло Анчелоти отново не изключи възможността да оглави националния отбор на Италия. При това специалистът намекна, че може да вземе решението през лятото.
"Моля ви, не ми задавайте въпроси за националния отбор на Италия. Все още не съм взел решение. Ще видим какво ще се случи през юни", заяви Анчелоти.
В момента ролята на старши-треньор на националния отбор на Италия се изпълнява от Луиджи Ди Биаджо. Той бе назначен през февруари, след като Джанпиеро Вентура подаде оставка.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]