Канаваро е срещу връщането на Буфон в националния
Бившият защитник от националния отбор на Италия, а сега старши-треньор на китайския Тянцзин Цюанзин, се изказа против връщането на ветераните в "Скуадра Адзура", включително и на Джанлуиджи Буфон.
"Мисля, че националният отбор на Италия все още е далече от възраждане. Продължавам да слушам за връщане на ветераните в отбора, а това не е хубаво. Свързан съм с Буфон и Де Роси повече, отколкото всеки друг, благодарение на Мондиал 2006. Но знаем, че някои идеи вече не сработиха на Мондиал 2010, а това трябва да ни научи на нещо", заяви Канаваро.
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]