Дешан: Погба може да играе на всяка позиция в полузащитата
Старши-треньорът на националния отбор на Франция Дидие Дешан разказа за преимуществата на полузащитника на Манчестър Юнайтед Пол Погба.
"Наблюдавах го какво прави сега и виждам, че няма проблем. Имаше лека травма, но я преодоля. Към момента той провежда добър сезон за Манчестър Юнайтед.
Погба може да заеме всякаква позиция в полузащитата, не се безпокоя за това. Видях колко добре действа при 4-3-3, но видях и как играе в схема с двама в средата на терена. Но това не е същото.
Когато в полузащита са трима човека, той има по-голяма свобода, а на него това му харесва. Той може да тръгне напред, има по-голямо творчество. Когато са двама, тогава свободата му е ограничена, но от друга страна повече работи с топката", заяви Дешан.
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
- Защо на „Олд Трафорд“ казват „не“ на трансфери за над 100 милиона паунда
- Феновете на Ман Юнайтед скочиха срещу клуба заради ограничения върху сезонните карти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]