Мексикo предложи удължаване на договора на Агире
Мексиканската футболна федерация е предложила на старши треньора на националния отбор Хавиер Агире нов контракт за четири години, съобщава новината авторитетният сайт за футболни новини Goal.com.
"Сега от нас не зависи нищо. Решението ще бъде изцяло на Агире. Дали сме му време, тъй като в подобна ситуация човек трябва да обмисли всичко внимателно -той няма за къде и да бърза", заяви президентът на федерацията Компеан.
Както е известно, Мексико събра 4 точки в груповата фаза на Световното първенство, класира се за осминафинал, където загуби от Аржентина с 1:3.
- Жребият е хвърлен! Интересни сблъсъци в групите на Мондиал 2026
- Германия ще приеме Евро 2029 за жени
- Роден национал с тежка контузия, аут до края на сезона
- Opta определи главния фаворит за на Мондиал 2026
- Иран ще бойкотира жребия за Световното
- ФИФА може да се изправи срещу съдебни действия заради Роналдо
- България няма да приема ФИФА серии
- Роналдо избегна дисквалификация за финалите на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]