Саутгейт: Производителността на Уилшър е по-голяма от миналия сезон
Старши-треньорът на националния отбор на Англия Гарет Саутгейт отбеляза, че нивото на полузащитника на Арсенал Джак Уилшър се е подобрило в сравнение с миналия сезон.
"Когато той играе на такова ниво, както го прави сега, за нас това е плюс. Знаем на какво е способен Уилшър. Когато играе по два пъти на седмица на такова ниво, това е истински бонус.
През миналия сезон ние го извикахме за няколко мача. Трябва да кажа, че нивото му на производителност в сравнение с миналия сезон нарасна. Той наистина добре играе и оказва влияние на отбора във важните мачове. Хората казва, че това причинява главоболие с избора, но ние искаме така да бъде", заяви Саутгейт.
- Анри разкритикува Арсенал след загубата от Манчестър Сити
- Артета: Арсенал няма да се предаде в битката за титлата
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Артета използва нестандартен метод за мотивация
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
- Артета: Арсенал отива на „Етихад“ само за победа
- Хаман: Давам предимство на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]