Торес: Нямахме право на грешки
Нападателят на националния отбор на Испания Фернандо Торес след победата над Хондурас с 2:0 в среща от втория кръг на груповата фаза на Световното първенство заяви, че не се обижда на Висенте Дел Боске, за това, че е бил заменен в 70 минута на срещата. Според него, тази среща е била много важна, защото тимът е нямал право на грешка.
„Отчитайки, че играх след травма, аз смятам, че се държах на терена напълно нормално. Но видимо бе, че треньорът реши да не ме държи 90 минути и да ме запази за следващата ни среща. Аз не му се сърдя за това нещо", заяви Торес пред Marca.
„Що се отнася до самия мач, ние нямахме право на грешка. Поради това и играхме по такъв начин, който да ни донесе победата. Сега ни остава да удържим още една победа, за да излезем от групата като първи", Ел Ниньо.
- България започва лагер за контролните мачове с Черна гора и Молдова
- Димитров обяви състава на България за контролите с Черна гора и Молдова
- Кайл Уокър: Шокиран съм, че Фодън не е в състава на Англия
- Тухел бил изненадан от реакцията на Магуайър след отпадането му от състава за Мондиал 2026
- Семейството на Магуайър беснее след отсъствието му от състава на Англия
- За първи път от 1986 година Англия е без играч на Ливърпул за световно първенство
- Марсело Биелса ще напусне Уругвай след Мондиал 2026
- ДР Конго отмени лагера си преди Мондиал 2026 заради Ебола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]