Саутгейт остава начело на Англия, независимо от резултатите на Мондиал 2018
Изпълнителният директор на Футболната федерация на Англия Мартин Глен заяви, че старши-треньорът на "трите лъва" Гарет Саутгейт остава на своя пост, независимо от представянето на тима на Мондиал 2018.
"Желаем Саутгейт да строи отбор с дългосрочна перспектива, за това подписахме с него дългосрочен контракт. Той не гледа на Мондиал 2018 като на трамплин, той желае да отиде в Русия и да победи. Убеден съм, че ще изберем нужните футболисти за това и те ще покажат своя максимум в Русия, а също така на Евро 2020 и на Световното през 2022", заяви Глен.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]