Жоржиньо: Не съжалявам, че избрах националния Италия
Полузащитникът на Наполи и на националния отбор на Италия Жоржиньо Фрело, който е роден в Бразилия, разказа, че не съжалява за това, че е решил да играе за "Скуадра Адзура", а не за южноамериканския тим.
"Преди месец не се надявах на това, че ще ме извикат в националния на Бразилия, но след това ми се обадиха и казаха, че ме следят. Не мога да игнорирам това, тъй като Бразилия е моята родина и няколко дни бях на кръстопът. Но взех решение и не съжалявам за това. Много съм щастлив, че играя за националния на Италия", заяви Жоржиньо.
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
- Наполи измъкна драматична победа с 10 души срещу Дженоа (видео)
- Вергара: Меси е моят идол, но много се вдъхновявах от Зелински
- Малко е вероятно Стърлинг да премине в Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]