Андерсон: Направихме го
Старши-треньорът на националния отбор на Швеция Ян Андерсон сподели мнение за успеха на своя отбор в плейофите за класиране за финалите на Мондиал 2018 с Италия.
"Направихме го. Не допуснахме гол и в двата мача с националния отбор на Италия и нямахме право да действаме иначе. Разчитахме, че можем да окажем съпротивление на съперника. Сега просто е невъзможно да опишем нашите чувства. Погледнете нашите опитни играчи, може би за тях това е последна възможност да вземат участие на Световното. признавам си, трудно се сдържат сълзите", заяви Андерсон.
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
- Маркевич е фаворит за селекционер на Украйна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]