Бензема вярва, че Дешан няма да го извика в националния
Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема сподели мнение за своите шансове да се върне в националния отбор на Франция. Както е известно, сегашният наставник на "трикольорите" Дидие Дешан престана да вика 29-годишния футболист след скандала, свързан с изнудването на Матийо Валбуена.
"Разбира се, че искам да бъда в отбора на Диде Дешан. Пропуснах Евро 2016, когато имах великолепен сезон. Нямам проблеми с този треньор, но знам защо не ме кани. Световното? Все още вярвам. Това е мечта за всеки играч. Но изминаха две и половина години откакто не ме канят в националния отбор, не бива да бъдем глупави", заяви Бензема.
- Моуриньо може да се завърне в Реал Мадрид
- Реал Мадрид у дома ще се справи с Алавес
- Реал Мадрид готви нов договор за Винисиус
- Перес готви сериозна чистка в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля Алегри и Почетино при евентуална треньорска смяна
- В Реал вярват в потенциала на отбора въпреки трудностите
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Ромеро разкритикува Винисиус за слабата ефективност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]