Тардели: Италия с тази игра по-добре да не отива на Световното
Бившият играч от националния отбор на Италия Марко Тардели сподели мнение за поражението на "Скуадра Адзура" с 1:0 в мача в Швецияот плейофите за класиране за финалите на Мондиал 2018.
"Италия игра много под нивото си, нужно за връщане са положителен резултат от Швеция. Видях отбор, който е бавен и предсказуем. Оплакванията от реферите са глупост, защото залогът е място на Световното, а не благотворителен турнир. Смешно е да се говори, че Италия е била наплашена от агресията на шведите. Вие се опитвате да ми кажете, че Леонардо Бонучи, Джорджо Киелини и Даниеле Де Роси са играчи, които са се изплашили от твърдия стил на игра? Истината е, че шведите играха решително и смело, което бе пълна противоположност на националния отбор на Италия. Ако Италия играе така, както срещу Швеция, тогава по-добре въобще да не отива на Световното", заяви Тардели.
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Инфантино: Билетите не са евтини, но имаме заявки за 1000 Световни
- Стилиян Петров: Дали сме една футболна туристическа федерация?
- Венецуела обяви името на новия селекционер
- Игамане е под въпрос за Мондиал 2026
- Александър Димитров: Най-опитните няма да пътуват за Индонезия
- Диас: Ще бъде трудно да се възстановя, раната няма да заздравее лесно
- Менди: Диас искаше да вкара
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]