Спорен гол носи успеха на Аржентина над Русия на обновения Лужники (видео)
Аржентина записа минимален успех с 1:0 над Русия в контролна среща, играна в Москва. Двубоят бе първи на реновирания “Лужники", който ще е сред основните стадиони на Мондиал 2018.
Иначе днес двата тима изиграха сравнително равностоен двубой, който си вървеше към нулево равенство, но в крайна сметка гостите успеха да спечелят с гол на Серхио Агуеро в 86-ата минута. Попадението обаче бе спорно, тъй като при повторенията останаха сериозни съмнения за засада. В крайна сметка голът бе признат и Аржентина се поздрави с успеха.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Историческо споразумение: ФИФА дава повече права на футболистите
- Роберто Мартинес: Диого Жота е светлината, която ще води Португалия на Мондиал 2026
- Англия разгроми Коста Рика и е готова за Мондиал 2026
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Инфантино изпрати послание към Ериксен след инцидента срещу Украйна
- Великобритания подготвя таен план за парад при световна титла на Англия
- Тухел посочи Деклан Райс за заместник - капитан на Англия
237
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]