Капело определи състава за мача със САЩ
Старши треньорът на националния отбор на Англия Фабио Капело заяви, че вече е определил стартовия състав на своя тим за първия мач от груповата фаза на започващото утре Световно първенство по футбол. Както е известно, англичаните започват кампанията си в ЮАР в събота, 12 юни срещу САЩ.
„Да, аз вече реших всичко и всичко знам. Зная имената на 11 играчи, които ще започнат срещата в събота. Надявам се в близките дни всички да тренират нормално и да останат здрави", заяви Капело пред Reuters.
"Лично аз съм спокоен. Аз разбирам много добре под какъв натиск сме подложени всички в отбора. Много рядко се случва когато дори се разхождаме да нямаме охрана от журналисти. Всички са с нас - дори когато играем голф или сме на сафари", завършва италианският специалист.
- Джорджо Киелини е фаворит да замени Паоло Малдини в националния отбор на Италия
- Легенда на Милан разкритикува Пирло заради връзките му с руска букмейкърска компания
- Андреа Пирло разкритикува италианските власти след провалените преговори за националния отбор
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Андреа Пирло: Скандалът около връзките ми с Fonbet е политическа игра
- Роберто Манчини разочарован, че не получи нов шанс начело на Италия
- Юрген Клоп: Искаме да създадем отбор, с който Германия да се гордее
- CAS ще разгледа спора за победителя в Купата на африканските нации 2025
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]