Масчерано: Нямам думи, за да опиша играта на Меси
Защитникът на националния отбор на Аржентина Хавиер Масчерано засипа с похвали нападателя на "албиселесте" Лионел Меси, който вкара три гола в мача с Еквадор и помогна за победата с 3:1, което пък класира Аржентина за финалите на Мондиал 2018.
"Нашият отбор се оказа в трудна ситуация в следствие на различни обстоятелства и имахме нужда само от победа. Ние играхме в този мач като във финал. Меси отново доказа, че е стопанин на този спорт. Нямам думи, за да опиша както трябва неговата игра. Ние трябва не само да се наслаждаваме на играта на Меси, но и да му помагаме", заяви Масчерано.
- Барса би Бетис в мач с 8 гола (видео)
- Рафиня напуска Барселона?
- Избраха Ямал за най-добър за ноември
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]