Нова победа резервира билетите на Германия за Мондиал 2018 (видео)

Световният шампион Германия записа успех с 3:1 при визитата си на Северна Ирландия в квалификационна среща за Мондиал 2018. В този мач и за миг не останаха съмнения в класата на Бундестима, който поведе в резултата след само 2 минути игра. Тогава Себастиан Руди с мощен удар извън наказателното поле даде аванс на немците. В 21-ата минута пък се разписа Сандро Вагнер и по този начин интригата съвсем бе убита.

Последният гол за Германия падна в 86-ата минута, когато точен бе Кимих. Крайният резултат оформи Магенис, който вкара почетното попадение за своя тим в добавеното време на срещата.

Иначе дори и точка щеше да е достатъчна на Бундестима, за да си гарантира визита за Русия. Хората на Йоахим Льов обаче спечелиха три и по този начин официално си резервираха билети за големия форум.