Бускетс: Трудно ще се изглади ситуацията с Пике
Полузащитникът на Барселона и националния отбор на Испания Серхио Бускетс изрази надежда, че дълги години ще защитава цветовете на "Ла Фурия", а също така коментира ситуацията със защитника Жерар Пике.
"Мисля, че ще дълги години ще играя за националния. Отборът сега преживява трудни времена. Ще е сложно да се изглади ситуацията с Пике. Не е имало никаква специална среща по повод на ситуацията. Не знам, дали Пике и Рамос са разговаряли, но това е нестандартна ситуация. Що се отнася до Пике, той си остава същият, както и преди. Що се отнася до Рамос, той е важен за отбора във всеки смисъл", заяви Бускетс.
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
- Барселона стиска палци за трансфера на Абде, може да прибере още 12 милиона евро
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Феран Торес изстреля цената си след световната титла, Барселона подготвя решаваща среща
- Карлос Алкарас към Ламин Ямал: На седмото небе съм, вие го направихте възможно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]