Гедин обяви, че напуска националния на Малта
Пиетро Гедин ще напусне поста старши-треньор на националния отбор на Малта след края на квалификационния турнир за класиране за финалите на Мондиал 2018.
"Мачовете през октомври с Литва и Словакия ще са последните за мен като треньор на националния отбор на Малта. Бях начело на този прекрасен тим в последните шест години, което е и моят втори период. Дадох най-доброто от себе си, за да помогна за развитието на футбола тук и на националния отбор. Сега ни остават заедно още два много важни мача, защото аз искам да завършим достойно", заяви Гедин.
- ФИФА иска Китай на Мондиал 2030? Финансовите мотиви зад идеята за 64 отбора
- Президентът на Италианската футболна федерация потвърди преговори с Гуардиола
- Пиърс Морган: Гордея се с Англия, ще спечелим Евро
- Алехандро Домингес иска 64 отбора на Световното първенство през 2030 година
- Хавиер Тебас призова Джани Инфантино да напусне ФИФА след Мондиал 2026
- Страната на полузащитниците: Как Испания завладя света
- Хавиер Милей: Не съм се обидил на Меси, никой не отрича проблемите в Аржентина
- Зинедин Зидан официално пое националния отбор на Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]