Шави: Меси и Масчерано не са щастливи в националния отбор
Бившият полузащитник на Барселона Шави Ернандес, сега защитаващ цветовете на катарския Ал Садд е на мнение, че нападателят на каталунците Лионел Меси не получава наслада от играта си за националния отбор на Аржентина.
"Националният на Аржентина няма късмет, който е нужен, за да спечелиш титлата. Те трябва много да се сплотят, за да спечелят голям турнир. Именно така навремето постъпи националният отбор на Испания. Когато играх за Барселона, имах впечатлението, че Меси и Масчерано не се наслаждават на играта си в националния отбор на Аржентина", заяви Шави.
- Овиедо няма шанс на гости на Барселона
- Барселона взе решение за Шлотербек
- В Ла Роха са обезпокоени от разрива между играчите на Барса и Реал Мадрид
- Само един от Ла Лига е бил по-възрастен от Лева с гол в ШЛ
- Флик: Не бе лесно
- Лева повтори постижение на Роналдо, Бейл и Гигс
- Барса коментира травмата на Педри
- Барса не допусна изненада в Прага
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]