Еквадор уволни Кинтерос
Футболната федерация на Еквадор обяви за уволнението на Густаво Кинтерос от поста старши-треньор на националния отбор на страната. Това решение на местните футболни власти е свързано с неудовлетворителните резултати на Еквадор под ръководството на боливийския специалист. Два кръга преди края на квалификациите "трикольорите" заемат осмо място в класирането.
На финалите на Мондиал 2018 директно се класират първите четири тима. Петият играе баражи. Към момента петото място се заема от Аржентина, като разликата между "албиселесте" и Еквадор е четири точки.
За временен треньор е назначен аржентинецът Хорге Селико.
- Инфантино оправда високите цени за Мондиал 2026
- Реймс подкрепи Екитике след тежката контузия
- Инфантино: Иран трябва да участва на Мондиал 2026
- България приема Черна гора в контрола през юни
- Куанса: Ще се боря за място в състава на Англия за Мондиал 2026
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ФИФА обмисля вариант с баражи за Иран
- Маркевич е фаворит за селекционер на Украйна
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]