Харт е на път да загуби титулярното си място
Вратарят на Уест Хем Джо Харт може да загуби титулярното си място в националния отбор на Англия след неубедителното начало на сезона. Година, след като мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола реши да се откаже от услугите на англичанина, постъпката на испанеца вече не изглежда толкова безумна. Джо не заблестя в Торино, а в Уест Хем изглежда много зле.
В първите два мача от новия сезон 30-годишният вратар вече допусна седем гола и това е с три повече от всеки друг вратар в елита. Според информацията, наставникът на "Трите лъва" Гарет Саутгейт вече се замисля, дали в навечерието на Мондиал 2018 да не започне да налага новия вратар на националния отбор.
Позицията на Джо е силно разклатена от досегашното му представяне, а и на фона на силно играещите млади вратари в лицето на Джордан Пикфорд и Джак Бътланд, както и спрямо стабилните Фрейзър Форстър и Том Хитън.
Според източници, с най-големи шансове да замени Харт е 24-годишният Бълтанд, който едва се завърна от 13-месечното си пребиваване в лазарета. Съобщава се, че именно той ще пази на вратата на англичаните в мача с Малта, а за втория двубой със Словакия Саутгейт допълнително ще решава кого да използва.
- Анри разкритикува Арсенал след загубата от Манчестър Сити
- Ман Сити ще унищожи Бърнли отново
- Гуардиола: Сити не трябва да губи концентрация
- Артета: Арсенал няма да се предаде в битката за титлата
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Гуардиола: Раздялата с Бернардо Силва ще бъде най-трудната
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]