Браво: Три спасени дузпи не е случайност
Вратарят на националния отбор на Чили Клаудио Браво сподели впечатленията си от победата над Чили в полуфинален мач от Купата на Конфедерациите. Напомняме, че чилиецът спаси всичките три дузпи в серията след редовното и допълнителното време.
"Чувствам се както винаги. Достатъчно уравновесен човек съм. По-рано бях контузен и в определен период не играх така, както обикновено го правя. Но сега мачът бе специален. Най-после успяхме да се класираме за финала. Това е завършек ма много важен цикъл. Много сме щастливи", заяви Браво.
"Не мисля, че става дума за случайност. За постигане на такива резултати е нужно да се трудиш, да тренираш и да анализираш опонентите. Много работихме и изучавахме съперника. Винаги знаех какво трябва да правя", каза още вратарят.
"Знаете, че Португалия имаше много положения за гол. Но мачът се получи равностоен, ние се уважаваме един друг. Грамотно действахме, а най-важният залог за нашия успех е вярата в собствените сили. Може да достигнеш до всякакъв резултат само при огромно желание", завърши Браво.
- Ливърпул чака Салах за дербито със Сити, има шанс да се завърне
- Бернардо Силва все по-близо до Барселона
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
- Нико Пас избира Реал Мадрид въпреки интереса от Англия
- Бернардо Силва напуска Манчестър Сити след края на сезона
- Манчестър Сити влиза в битката за Тонали, готви размени с Нюкасъл
- Фоден може да напусне Манчестър Сити заради малко игрово време
- Реал Мадрид следи ситуацията с Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]